Handball.hu

QR-Code a mobilodra

QR-Code

Női és férfi küzdelmek 2015.04.11. Játéknap

Újabb fordulón vannak túl a somogyi lányok, asszonyok. Mini bajnokságunk mérkőzéseire továbbra is a sportszerűség jellemző.

Petőfi Se Fonyód - Kutas NKC (9-12) 15-25

Vezette:Horváthné- Jüngling

Figyelmeztetés:0/0
Kétperc:0/0
Hétméteres:0/0,0/0

Kutas: Szabó , Minorics (kapusok), Csajáginé 1,Papp , Bálint 5,Bóza 12, Egyed 2, Kántás 4,Szilágyi 1.
Edző: Muschál Zoltán

Fonyód: Bakos 9, Bors 3 ,Frankberger 1, Kristóf, Miseta 2, Jáhn, Hámné , Németh,
Edző : Csabi Péter

Fonyód: Az erő és a rutin különbsége jól látható. A csapat 10-2 után még visszahozta a meccset, de a második félidőre elfáradtunk. Köszönöm a Kutas sportszerű hozzáállását. Bakos Zita

Kutas: A Fonyód csere nélkül érkezett és ezt tiszteletben tartva játszottuk végig a mérkőzést. Az első félidő végén kapust cseréltem és ez akkor nem bizonyult a legjobb döntésnek, mert gyorsan beszedtünk 4 gólt, de a kapusommal a szünetben sikerült megbeszélni a hibáit és a 2 félidőben összesen 6 gólt kapott! Azt hiszem felnőtt ő is a feladathoz! Gratulálok neki a 2 félidei teljesítményéhez.
Muschál Zoltán

Kadarkúti KC- Kutas NKC (14-14) 20-30

Vezette: Bogdán, Boór

Figyelmeztetés:3+1/2
Kétperc:1/0
Hétméteres:1/0,6/5

Kutas: Szabó, Minorics (kapusok) Papp , Bálint 11,Bóza 7, Egyed 4, Kántás 1,Nagy 1, Szilágyi , Sárdi 6,

Kadarkút: Bernáczki, Takács(kapus), Benke 3,Borda , Márkus, Szabó , Bojtor Andrea 8, Bojtor Alexandra 5, Meretei 4,Kovács, Strublics
Edzők:.Kovács Zoltán, Karsainé Füle Anikó

Kutas: Az első 10 perc álom játék volt, de sajnos leültünk és még a félidei döntetlenért is küzdeni kellett. A második félidőben a védekezésünk feljavult, ezt igazolja a 6 kapott gól is.Míg mi az első félidőben lőtt góljaink számát megdupláztuk. A második félidő második felében összesen 1 gólt kaptunk és ez azt hiszem sokat jelentett.

Kadarkút : Az első játékrész minden volt pokol, és meny az elején bűn rossz játék és utána a csodálatos feltámadás. A második félidőre viszont elaludtunk és ez lett belőle.
Kovács Zoltán

Petőfi Se Fonyód- Kadakúti KC (9-9)15-18

Vezette: Bogdán Boór
Kétperc:0/0

Petőfi Se Fonyód: : Bakos, Bors , Frankberger , Kristóf, Miseta , Jáhn, Hámné , Németh,

Kadarkút:Bernáczki, Takács(kapus), Benke ,Borda , Márkus, Szabó , Bojtor Andrea , Bojtor Alexandra , Kovács,Meretei ,Strublics, Edzők: Kovács Zoltán, Karsainé Füle Anikó

Kadarkút: Második meccs, ugyan úgy aludtunk mint a Kutas elleni második félidőben, de a végjátékban a mi akaratunk érvényesült .Kovács Zoltán

Fonyód: Az első félidőben szinte végig vezetve, csapatként játszottunk, a második félidőben fej fej mellett, a végére elfaradtam, kikaptunk. Csere nélkül nem lehet megnyerni egy meccset.
Bakos Zita

Kutas NKC-SZOSE (16-13) 34-22

Vezette: Horváthné- Jüngling
Figyelmeztetés:2/2
2Perc:1/2
7m:2/1,5/3

Kutas: Kovács(kapus) Horváth 2, Nógrádi 7, Vuncs 2, Kordély 4,Vancsura 8,Egyed J 1, Kurucz, Egyed Z 5,Csikvár 1, Muschál 3, Akácsos 1,
Edző: Egyed Zoltán

SZOSE: Táncos 1, Somlai 3, Huszár 7,Katona 3,Horváth 2,Szeleczky 1,Vers 3, Kapui 1,Surányi, Németh,
Edző : Skoda Bence

Kutas: Sajnos szomorúan kezdődött a mérkőzés, mivel a csapathoz közel álló személyt veszítettünk el Rumpler Misi személyében. A mérkőzést 1 perces néma tisztelgéssel kezdtük az ő emlékére. Az őszi Szombathelyi mérkőzés után nem gondoltam volna,hogy sikerül nekünk ebben a bajnoki szezonban őket megszorongatni, de hála istennek ez nem így történt. Az egész mérkőzés küzdelmes sportszerű volt, de a fiatal játékosaink nagyon lelkesen játszottak és ez nagyban hozzájárult a mérkőzés megnyeréséhez. A mélypontokon ezek az emberek olyat produkáltak, ami az egész csapatot átlendítette a nehézségeken és csapatként küzdöttünk egymásért és a győzelemért,Nem mellesleg a pályán nem 7 voltunk, hanem a népes szurkolók is segítettek, valamint tudom, hogy A Misi is nézte hogy mit csinálnak a fiúk! A mai győzelmet neki ajánljuk fel! NYUGODJ BÉKÉBEN!!!!